Reference > Naši řemeslníci
Se společností BENAX jsem zahájil spolupráci v roce 2018 a zatím ji hodnotím jako velmi přínosnou. Najdete zde vše, co má firma splňovat. Zkušenost, nasazení, flexibilitu, expertní pohled, rychlou reakci a včasné platby. Velmi kladně hodnotím to, že je společnost stabilní, nemění se mi kontaktní osoba a v případě potřeby vím, na koho se obrátit. Oceňuji zejména velmi dobrou komunikaci a spolupráci s projektovým manažerem společnosti BENAX.
RADEK KRČ - svářeč

Uplynula už nějaká doba od zahájení mojí spolupráce s firmou BENAX SERVICE s.r.o. S plnou odpovědností můžu říci, že moje očekávání za celou dobu byla naplněna. Nejvíc si vážím systém řízení vašeho personálního oddelení a oceňuji rychlou komunikaci. Nadále se budu těšit na naši společnou spolupráci. Děkuji
MICHAL FERENC - fasádník

S vaší firmou jsem moc spokojen. Co se týče spolupráce a komunikace s personálním vedením si nemůžu vynachválit, a proto bych s vami chtěl i nadále do budoucna spolupracovat.
JAROSLAV DUNA - fasádník

S firmou Benax si nemůžu spolupráci vynachválit, již od počátku vše probíhá naprosto bez problému. V práci jsem spokojený po všech stránkách, zajistili mi odvoz na místo a ubytování blízko pracoviště. Naše spolupráce trvá několik měsíců a placení za odvedenou práci probíhá naprosto v pořádku a dle smlouvy, takže všem doporučuji!
MICHAL ŠVANDA - zámečník

Oceňuji správný a spravedlivý přístup. Benax je společnost, která komunikuje jasně, srozumitelně a vždy dodržuje předem dohodnuté podmínky. V případě jakýchkoliv nečekaných komplikací jsou zaměstnanci ochotni pomoci a poradit, i přes víkendy.
ANDREJ SAROFÍN - zedník

Ve firmě Benax jsem velmi spokojen. Spolupráce s nadřízenými a kolegy na stavbách je na profesionální úrovni. Oceňuji jejich podporu. Vždy když potřebuji, věnují se mému problému a bez zbytečných průtahů vše vyřeší. Firmu můžu vřele doporučit.
PETR CHOVANČÍK - zedník

S Firmou BENAX a jejím vřelým přístupem jsem byl velice spokojený. V první řadě s profesionalitou personálu. Veškeré problémy řeší ihned a bez odkladu. Papírování spojené s nástupem firma zajistila kompletně za mě. Mé faktury jsou pokaždé včasně a bezchybně proplaceny, a to je pro mě nejdůležitější.???? Firmu BENAX bych tímto doporučil každému, kdo uvažuje vyrazit za prací do Německa. Jirka. D
Jirka D - fasádník

Stanťe se naším dalším
spokojeným kolegom